Android Kursu | Birebir Özel Ders | 1 Ayda Developer Olun

Süreç

Ücretsiz Deneme Dersi Nedir?
Ücretsiz deneme dersi birebir özel ders olarak verilen kodlama ortamının tanınması ve programlama dili olan javanın çalışma mantığıyla alakalı ön bilgilerin verileceği bir derstir. Tamamen ücretsizdir. Ders 45 dakikadır kayıt olmak için iletişime geçebilirsiniz.
Satın Alımdan Sonra?
Kursa kayıt olduğunuzda aranırsınız ve satın alma işlemleri yaparken girdiğiniz bilgiler doğrulanır, kayıt dosyanız açılır ve gerekli ön bilgiler verilir. 
Kurslar Nasıl Yapılıyor?
Kurslar online platformlar üzerinden yapılmaktadır (Hangouts ve Zoom). Bu kullanımı kolay platfromlarla alakalı kullanım bilgilerini isterseniz gene size veriyor olacağız. Kurs saati geldiğinde dersin yapılacağı canlı derse katılım için e-mail ve mesajla link tarafınıza bildirilecek. Linke tıklamanız yeterli. Ayrıca online platformlar üzerinden ders yaptığımız için sadece bilgisayardan değil telefon veya tabletten ,seyehat halindeyken veya istediğiniz yerden vs kursumuza katılım gösterebilirsiniz.
Ders Sırasında Bağlantım Koptu?
Size gönderilen linke tekrar tıklayıp gerekli bağlanabilirsiniz. Herhangi bir bağlantı sınırlaması vs yoktur.
Ders Sırasında Anlamadığım Bir Yer Oldu?
Ders sırasında anlamadığınız bir yer olursa mikrofonunuzu açıp hocamıza sorunuzu sorabilir, veya canlı ders sohbetinden anlamadığınız yeri sorabilirsiniz.
Android Atölyesi Nedir?
Android Atölyesi kursta belli bir seviyeye geldikten sonra her hocamız kendi grubunda ikişer ekip oluşturur. İsteyen kursiyer bu uygulamaya dahil olmayabilir. Bu ekiplerle beraber örnek bir proje ortak bir şekilde seçilir ve geliştirilmesi hedeflenir. Ekiplerimizin mentöru kendi hocasıdır. Merak etmeyin takıldığınız yerde hocalarımız seve seve yardım edecektir. Android Atölyesi ile ilgili daha fazla bilgi için Android Atölyesi sayfasına gözatın.
Özel Ders Alabilir miyiz?
Hocalarımızın müsait olduğu takvim tarafınızla paylaşılacaktır. Kurs içeriğinde anlamadığınız veya sorun yaşadığınız yerler olursa hocalarımızdan özel ders alabilirsiniz. 
Grup Dersler Kaç Kişilik?
Gruplarımız 3-7 Kişiden oluşur.
Hocalara İstediğim Zaman Soru Sorabilir miyim?
Evet, hocalarımıza whatsapp üzerinden 7/24 soru sorabilir yapamadığınız yerleri danışabilirsiniz. 
Kurs Ders Saati Ne Kadar?
Kurs ders saati toplamda 28 saat grup ders, android atölyesi ve özel derslerle birlikte 45 saati bulabilmektedir.
Kurs Süresi Ne Kadar?
Kursumuz 1 ay sürmektedir.
Kurs Ücreti ve Ödeme İmkanları Nelerdir?
Kurs ücreti 3.000 TL'dir. Ancak şuan on günlük indirimimizden faydalanarak 1199.9 TL'ye banka veya kredi kartlarıyla 12 taksite kadar ödeme imkanıyla kayıt olan bir çok kişiden biri olabilirsiniz.
Hayalleriniz buna değer..

Android Kursu hakkında daha fazla bilgi almak için

İletişim: +90 (262) 324 99 71 

Whatsapp: +90 (538) 332 63 94

Mail: destek@androidkursum.com

İndirimlerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun

  • gmailicon
  • phone
  • whatsapp
  • Instagram

© 2020 Android Kursu. Tüm Hakları androidkursu.com tarafından saklanmaktadır.